BB20-20250859
BB20-20250859 Primigi Alkalmi Gyerek Cipő, Fiú, Fekete, 6934500
Trustindex
Raktáron üzletünkben
Gyártó:
Primigi
Nem:
Fiú
Belső talphossz (mm):
157
Vízállóság:
Nem Vízálló
Termékcsoport:
Alkalmi kisfiú gyerek cipő
Várható szállítási idő:
Mérettáblázat:
Primigi mérettáblázat
Hogy mérjem le gyermekem lábát? Kattints és így mérd le gyermeked lábát!.
Méret Belső talphossz (cm)
17 104 mm
18 110 mm
19 117 mm
20 124 mm
21 130 mm
22 137 mm
23 144 mm
24 150 mm
25 157 mm
26 164 mm
27 170 mm
28 177 mm
29 184 mm
30 190 mm
31 197 mm
32 204 mm
33 210 mm
34 217 mm
35 224 mm
36 230 mm
37 237 mm
38 244 mm
39 250 mm
40 257 mm